BALI – Cesta do svého nitra

Bali

za

32 900

/osoba (1 277 €)

Termíny

  • od 22. 10. 2019 - do 05. 11. 2019 (kód: 1910IDBAPS23)

Typ cesty: Semináře osobního rozvoje

Průvodce: Miroslav Dub

Objednejte prosím pro každou osobu jednotlivě

Kategorie: Semináře osobního rozvoje
Není náhoda, že ostrov Bali je oblíbený u návštěvníků všech věkových kategorií i různého založení. Na malé ploše nabízí možnosti pestrého vyžití. Od surfování na vlnách Indického oceánu po meditaci v horách, nebo relaxaci v masážních salonech.
 
Balijská kultura je navíc velice tolerantní a návštěvníci se tu cítí vítáni. Všude a stále probíhající náboženské ceremonie dodávají místu kouzlo a přinášejí příjemný klid i při jen letmé návštěvě. Místní obyvatelé mají na tváři stále úsměv. Je jen velmi těžké úsměv neoplácet a neodvézt si ho s sebou zpět domů.
 
Tato cesta do Ráje je koncipována jako pobytová a poznávací. Je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků na krásném ostrově uprostřed oceánu s pobytovým programem za vlastním poznáním pomocí systemických konstelací.
Těmi Vás provede Denisa Švecová.
 
Více o Denise:
Denisa Švecová je majitelka významné vzdělávací společnosti na Moravě. Vede menší uzavřené skupinky žen, kterým pomáhá řešit jejich problémy pomocí sdílení v kruhu, mastermindy, imaginacemi, konstelacemi, tvorbou myšlenkových map… Aktuálně se zdokonaluje již druhý rok v sebezkušenostním výcviku pro terapeuty.
 
Více o konstelacích:
Do programu na naší společné cestě na Bali jsem si pro vás připravila příjemné sebepoznávací imaginace a systemické konstelace.Pomocí imaginací se dostáváte blíže k vlastnímu sebepoznání. Lépe porozumíte tomu, co se ve vás děje. Imaginace je velice příjemná a mnozí lidé ji praktikují pravidelně. Může vám pomáhat zodpovědět vaše otázky.
 
Postavit si vlastní konstelaci je zážitek. Já vás tímto procesem provedu. Pomocí konstelací se podíváte na situace ve svém životě, kterým zatím třeba nerozumíte. Konstelace vám podá vysvětlení.
Proč právě konstelace dávají odpovědi na naše otázky? Všechny odpovědi na naše otázky umíme nejlépe zodpovědět právě my sami, jen nevíme jak na to, jak je ze sebe dostat, neuvědomujeme si to. Díky pohledu na svou situaci z venku, jako divák, máme možnost podívat se úplně z jiného úhlu a tento jiný úhel nám pomáhá najít u sebe, pro sebe, své správné odpovědi.
 
U systemických konstelací je důležitý celý systém, tedy každý komponent tohoto systému, jeho rozložení, funkčnost každého jednotlivého článku. Když jeden nepracuje, celý systém se hroutí. Ať už jde o systém jako je rodina, nebo třeba pracoviště, případně celá firma.
 
 
Během poznávací části zažijete a uvidíte:
  • Nejvýznamnější chrámy Bali (Matku chrámů Besakih,mystický chrám Tirta Empul, chrám netopýrů Goa Lawah, mořský chrám Tanah Lot
  • Klasická řemesla Bali s lekcí vaření uprostřed rýžových polí
  • Relaxaci v horách i u moře
  • … a mnohé další

 

CENA ZAHRNUJE
 
Ubytování se snídaní v hotelech standardu 3*** a 4**** / 8 nocí
Plnou penzi v luxusním retreat centru v Sidemenu / 4 nocI
Program s Denisou Švecovou
Veškerý nabízený program a vstupy
Veškerý transport na Bali                           
Česky mluvícího průvodce po celou dobu pobytu
Zákonné pojištění CK
 
CENA NEZAHRNUJE
 
Zpáteční letenku na Bali / v případě zájmu zajistíme – cena se obvykle pohybuje od 18ti do 24tisíc Kč/
Soukromé cestovní pojištění / můžeme zajistit včetně pojištění storna zájezdu za cca 700,- Kč/
Ubytování v jednolůžkovém pokoji / lze zajistit za příplatek 10. 900,- Kč /
Nápoje, Obědy a večeře na 8 dní pobytu
 
Doporučené kapesné cca 350 Kč na den.
 

 

Den 1
Odlet z Prahy na Bali.

Den 2
Přílet na Bali. Přejezd na východní pobřeží do ubytování v kouzelném hotelu přímo na břehu Indického oceánu v přímořském letovisku Candidasa. V tomto městečku je možnost navštívit různé beauty salóny a nechat se rozmazlovat. Zde pobyt 4 noci.

Den 3
Dopoledne relaxace v letovisku, které nabízí různé způsoby odpočinku. Můžete relaxovat u bazénu, nebo na masáži. Odpoledne první část programu s Denisou.

Den 4
Dopoledne relaxace na bílé pláži Pantai Pasir Putih neboli panenské pláži, jak se někdy nazývá. Možnosti masáží přímo na pláži. Možnost fakultativně zajistit výlet lodičkou na šnorchlování u malých ostrůvků v přilehlém okolí. V podvečer program s Denisou.

Den 5
Návštěva nádherného vodního paláce Taman Ujung a královských vodních zahrad Tirta Gangga. Tato místa jsou velice romantická a fotogenická. V podvečer program s Denisou.

Den 6
Dopoledne odpočinek u moře nebo u bazénu. Odpoledne přejezd na sever ostrova do letoviska LOVINA. Ubytování v hotelu přímo na pláži.Zde pobyt 3 noci.

Den 7
Brzy ráno za východu slunce výlet lodí za delfíny. Pozorování skupin delfínů při lovení a dovádění v moři. Trek džunglí k nejkrásnějšímu vodopádu na Bali – vodopádu Sekumpul. Po cestě mineme několik dalších vodopádů. Nádherný zážitek uprostřed divoké zeleně. V podvečer program s Denisou.

Den 8
Dnes navštívíme jediný buddhistický chrám na Bali Brahma Arama Vihara. V posvátných horkých pramenech Air Panas se můžete vykoupat ve třech bazénech s vodou o teplotě osmatřicet stupňů. V podvečer program s Denisou.

Den 9
Návštěva chrámu Ulun Danu Beratan na kráterovém jezeře Bratan. Jedná se o jeden z nejkrásnějších chrámu na Bali. Odpoledne přejedeme do retreat centra v oblasti SIDEMENU - nádherné oblasti balijské vysočiny. Zde se ubytujeme v luxusním centru s bazénem a výhledem do krásných kopců a rýžových polí. V podvečer možnost absolvovat očistný vodní rituál MELUKAT. Zde pobyt 4 noci.

Den 10
Dopoledne program s Denisou Relaxace v nádherném prostředí uprostřed rýžových teras. Můžete se projet po okolí na kolech nebo navštívit místní dětskou nadaci, kde se děti učí výrobě obětin, tradičním tancům a hře na tradiční hudební nástroje. V podvečer společně projdeme očistnou ohňovou ceremonií AGNI HOTRA.

Den 11
Dnes navštívíme největší hinduistický chrám na Bali - Besakih, zvaný chrám Matka, který se nachází na západních svazích činné sopky Gunung Agung. Zájemci mohou absolvovat tradiční hinduistickou ceremonii s místním knězem zakončenou posvěcením. Odpoledne program s Denisou.

Den 12
Dopoledne lekce vaření - Součástí kurzu vaření je návštěva místního tržiště, kde si ukážeme tradiční ovoce a zeleninu, koření a speciální sekci s prodejem obětin a vonných tyčinek. Vařit budeme uprostřed rýžových polí a s sebou domů si odvezeme kromě báječného kulinářského zážitku i recepty tradičních balijských pokrmů. Odpoledne program s Denisou – ukončení programu.

Den 13
Dopoledne relaxace, pro zájemce nenáročná procházka mezi rýžovými poli po okolí s nádhernými výhledy do krajiny. Dozvíte se zde, jak se která plodina pěstuje, jakým způsobem se obdělává a sklízí rýže a jaké jsou tradiční způsoby výroby tkaných látek. Po obědě přejezd do jihovýchodní části ostrova, rozloučit se s oceánem. Ubytování v nádherném hotelu přímo na pláži v přímořském letovisku Sanur.

Den 14
Relaxace u moře nebo u bazénu. Nákup suvenýrů, masáže. Odpočinek před cestou zpět do Čech. Odjezd na letiště a let zpět do Prahy.

Den 15
Přílet do Prahy.