Objevte svůj vnitřní Ráj – jóga na BALI

Bali

za

49 900

/osoba (1 930 €)

Termíny

  • od 05. 11. 2018 - do 16. 11. 2018 (kód: 1811IDBAPS11)

Typ cesty: Semináře osobního rozvoje

Průvodce: Majka Kadlecová

Kategorie: Semináře osobního rozvoje ID cesty: 1811IDBAPS11
Bali - Ostrov Bohů a Démonů je často označován za Ráj na zemi. Pravděpodobně proto, že se tu můžeme setkat s Životem ještě ve své přirozené formě a vše objímající zeleň potěší všechny naše smysly. Dětská otevřenost Balijců nám připomíná dávno zapomenutou radost z každodenních maličkostí a také důležitost rodiny a našich nejbližších. Tato energie nám pomáhá jít hlouběji do našeho nitra a uvědomit si, jak to vlastně máme my. Jak se cítíme ve svých životech a jak si to můžeme upravit, aby nám bylo lépe a lehčeji. 
 
Tato cesta je koncipována jako pobytová a poznávací. Je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků na krásném ostrově Bali s jógovými lekcemi, které nám pomohou najít náš vlastní vnitřní Ráj. Jógou Vás provede PETRA PIKKELOVÁ.

Více o Petře:
Joga si mě objevila v roce 2002 v New Yorku. Po první Jivamukti hodině jsem srolovala podložku a věděla jsem, že se stalo něco velikého. Stala jsem se součástí něčeho co mě bytostně i spiritualně převyšuje, něčeho čehož jsme součástí všichni, aniž bychom si to uvědomovali. Životní láska nebo láska na několik životů. Od této chvíle se změnil můj život, protože se změnil můj pohled na něj. Před jógou stojím nahá, skromná a vděčná. Vděčná všem minulým, současným i budoucím učitelům jógy. Jógy jako jedním z filozofických směrů.
Věřím, že skrze praktikování jógových asán můžeme změnit  pohled nejen na naše těla a myšlení, ale hlavně  na svět ve kterém žijeme. Můžeme změnit naše denní vnímání a tím i konání. Konání, které se stává vůči všemu a všem kolem nás soucitnější, jemnější, hlubší a zřetelnější. 
Na svých hodinách učím dynamičtější vinyasu (vinjásu), při které kladu důraz na spojení dechu s pohybem a to vše za doprovodu hudby, která jen umocňuje radost a prožitek při jógových ásanách. S pomocí hudby, zpěvu manter, meditace a vědomého dýchání - začneme postupně seřazovat tělo, duši a vědomí a tím vytvoříme vnitřní cestu k uzdravení a posílení. Při svých hodinách chci hlavně rozdávat radost a lásku kterou jóga přináší mě.
Jsem vděčná svým učitelům Sharon Ji a Davidu Ji za vytvoření Jivamukti Yogy metody, díky které se moje vnímání světa stalo zřetelnější a radostnější..
Jsem certifikovanou lektorkou Jivamukti Yogy  a West Boston Vinyasa Yogy.
 

Co na naší cestě zažijete a uvidíte:

▪  jógu s Petrou – 7 dní (2 lekce denně)

▪ Nejvýznamnější chrámy Bali (Matku chrámů Besakih, mystický chrám na jezeře Bratan, chrám netopýrů Goa Lawah, mořský chrám Tanah Lot)

▪ Klasická řemesla Bali s lekcí vaření uprostřed rýžových polí

▪ Relaxaci v horách i u moře

… a mnohé další

 
CENA ZAHRNUJE
 
Letenku Praha – Bali – Praha
Ubytování se snídaní v hotelech standardu standardu 3*** a 4**** / 5 nocí
Plnou penzi v retreat centru v Sidemenu / 4 noci
Jógový program s Petrou Pikkelovou
Veškerý nabízený program a vstupy
Veškerý transport na Bali                           
Česky mluvícího průvodce
Zákonné pojištění CK
 
CENA NEZAHRNUJE
 
Soukromé cestovní pojištění – Lze sjednat s naší CK za 970,- Kč/
Ubytování v jednolůžkovém pokoji / lze zajistit za 8.900,- Kč/
Nápoje, Obědy a večeře na 5 dní pobytu
 
Doporučené kapesné cca 350 Kč na den.

 

Den 1
Odpolední let z Prahy na Bali.

Den 2
Odpoledne přílet na Bali. Přejezd do retreat centra v oblasti SIDEMENU - nádherné oblasti balijské vysočiny. Zde se ubytujeme v příjemném centru s bazénem a s výhledem do krásných kopců a rýžových polí. Strávíme zde 4 noci.

Den 3
Ráno a večer jógový program s Petrou, relaxace v centru.

Den 4
Ráno a večer jógový program s Petrou, relaxace v centru.

Den 5
Ráno a večer jógový program s Petrou, relaxace v centru, nenáročná procházka mezi rýžovými poli po okolí s nádhernými výhledy do krajiny.

Den 6
Ráno a večer jógový program s Petrou. Lekce vaření - Součástí kurzu vaření je návštěva místního tržiště, kde si ukážeme tradiční ovoce a zeleninu, koření a speciální sekci s prodejem obětin a vonných tyčinek. Vařit budeme uprostřed rýžových polí a s sebou domů si odvezeme kromě báječného kulinářského zážitku i recepty tradičních balijských pokrmů.Odpoledne přesun na východní pobřeží do hotelu u moře v městečku Candidasa. Zde strávíme přímo u indického oceánu 3 noci.

Den 7
Ráno a večer jógový program s Petrou, relaxace na bílé pláži Pantai Putih nedaleko městečka Candidasa.

Den 8
Ráno a večer jógový program s Petrou. Relaxace na bílé pláži Pantai Putih nedaleko městečka Candidasa.

Den 9
Ráno a večer jógový program s Petrou. Návštěva chrámů Goa Lawah – Navštívíme netopýří chrám s krásným výhledem na mořské pobřeží, pláže s černým pískem a ostrov Nusa Penida. Po cestě se na krátké zastávce podívám, jak se ještě původní cestou získává mořská sůl. Dále navštívíme největší hinduistický chrám na Bali - Besakih, zvaný chrám Matka, který se nachází na západních svazích činné sopky Gunung Agung. Poté se přesuneme na ubytování v městečku UBUD. Zde v hotelu s nádhernou exotickou zahradou okolo bazénu přímo v centru městečka strávíme poslední 2 noci.

Den 10
Dnes nás čeká pohodová projížďka na kolech vesnicemi a rýžovými poli se sjezdem od hory Batur. Alternativním programem k výletu na kolech je návštěva nádherného chrámu Gunung Kawi z 11. století vytesaného ve skalách. Odpoledne pak pro zájemce návštěva opičího lesa (Monkey Forest).

Den 11
Dopoledne možnost nákupů v Ubudu, relaxace v hotelu u bazénu. Návštěva mořského chrámu Tanah Lot, který je postaven na skále v bezprostřední blízkosti moře. Je to velmi fotogenické místo s příjemnou atmosférou. Odsud odjezd na letiště a noční let zpět do Prahy.

Den 12
Přílet do Prahy.