Mastermind na SRÍ LANCE

Srí Lanka

za

48 900

/osoba (1 797 €)

Termíny

Typ cesty: Semináře osobního rozvoje

Objednejte prosím pro každou osobu jednotlivě

Kategorie: Semináře osobního rozvoje
Cesta je koncipována jako pobytová a poznávací. Je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků s pestrým programem a odpočinku na písečných plážích Srí Lanky. Mimo jiné návštěva nejstarších čajových plantáží sira Thomase Liptona, procházka na Little Adam´s Peak, návštěva Lví skály a chrámu Buddhova zubu,a mnohé další.
Unikátní spojení těchto zážitků s metodami Mastermindu má za cíl usnadnit vám pochopit sami sebe.
 
Proč se zúčastnit MasterMindu na Srí Lance?
 • Pomůže vám mnohdy i zásadně změnit směřování vašeho snažení k lepšímu, ať už v byznyse, nebo osobním životě.
 • Zapomenete na standardní životní tempo plné spěchu a stresu.
 • Doplníte si zde tolik energie, že z ní budete moci čerpat řadu následujících měsíců.
 • Prožijeme společně 14 krásných dnů, které vám zpestřím osobním mastermindem pro každého z vás.
 • Nejen, že se z cesty vrátíte odpočatí a nabití energií, ale budete mít jasno, v čem jste výjimeční a na co byste si naopak měli raději najmout jiné lidi.
 
Mastermind je technika řešení problémů za pomoci všech zúčastněných. Má nejsilnější dopad právě, když jsou zúčastnění aktéři různých profesí, různého věku a z různých krajin. Tato technika dokáže to, že vás i každého zúčastněného napadají myšlenky, které vás o samotě nikdy nenapadnou a díky těmto myšlenkám dokáže skupina vymyslet neuvěřitelná a často jednoduchá řešení různých problémů. Zažijete si na vlastní kůži sílu společného myšlení, kde je krásně vidět, že celá skupina je moudřejší než nejmoudřejší jedinec této skupiny a často je to díky pohledu někoho, od koho byste to vůbec nečekali.
 
Představte si, že máte k dispozici plnou pozornost 6 - 10ti lidí, kteří přemýšlí, jak zodpovědět vaši otázku. Zde může být prospěšné, když jsou ostatní z lehce odlišného byznysu. Mají totiž na věc, zcela čerstvý pohled. Nápady a zpětné vazby, které dostanete, mohou i zásadně změnit směřování vašeho snažení.
Mastermind pro každého z vás bude trvat 2 – 4 hodiny.
 
V průběhu seminářových dní, kdy nebudou probíhat masterimindy budeme podnikat mnoho poznávacích cest, které vám budu protkávat imaginacemi, které budou zaměřeny na sebepoznání a vlastní odhalení sebe sama.
V případě, že nás bude dost, kteří projeví zájem i konstelace, užijeme si i tuto sebe poznávací techniku k dokonalému odhalení nám dosud skrytých tajemství.
 
Ze Srí Lanky odjedete jako znovuzrozený člověk, který bude vědět do čeho se pustit sám a na co si raději najmout jiné lidi. Dozvíte se také, jak tyto lidi poznat mezi ostatními.
 
Něco víc o MasterMindu?
Jamie Tardy z webu „Eventual Millionaire" se rozhovory s více než sedmdesáti milionáři snažila přijít na nějaký společný faktor jejich úspěchu. Nejčastěji zmiňovaným společným činitelem bylo používání tzv. MasterMind skupiny. MasterMind je technika řešení problémů, popsaná už roku 1937 v knize Napoleona Hilla "Think and Grow Rich". Jedná se o kombinaci brainstormingu, růstu, skupinové odpovědnosti a vzájemné podporypodnikatelů. Skupiny lidí, kteří se snaží znásobit potenciál odborností, dovedností, životních zkušeností či sítě kontaktů jednotlivých členů. Ano, skupiny lidí, kteří usilovně přemýšlí, jak vyřešit váš problém. Nejsilnější dopad má právě tehdy, když jsou zúčastnění aktéři různých profesí, různého věku a z různých krajin.
 
Proč právě Srí Lanka?
Abyste se dostatečně odpojili od svých firem a nebyli schopni v případě, že nastane problém jednoduše odjet zpět. Cílem tohoto semináře je, naučit se využívat svých schopností a přitom si umět přiznat, že všechno lze na 13 dní komplexně delegovat.
 
Cestou vás provází Denisa Švecová
 
Denisa Švecová
Je majitelkou firmy AldEkon, která se zabývá vedením účetnictví malých a středně velkých firem. Má vlastní oddělení vzdělávání pro účetní, obchodníky a manažery. Vzdělává tak téměř všechny firmy v okrese Prostějov, které mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Již třetím rokem vede mastermindové skupiny začínajících podnikatelek, používá techniku councilových kruhů. Je členka výkonného týmu prostějovského podnikatelského klubu BforB. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové – zakladatelky klubu Moudrého podnikání žen a majitelky firmy Expertis v Praze. Nyní se účastní čtyřletého studia Rogerovské psychologie pro terapeuty.
 
Na cestě uvidíte a zažijete:
 • Relaxaci u moře
 • Ayurvédské masáže
 • Čaj z plantáží prvních pěstitelů čajů
 • Projížďku vlakem mezi horami a čajovými plantážemi
 • Královské město Kandy se slavným Chrámem Buddhova zubu
 • Tajemná skalní pevnost Sigirya
 • Malebné horské scenérie s vodopády
 • Vynikající karí a mnohé další…
 
 
CENA ZAHRNUJE
 
Letenku na Srí Lanku a zpět  (cena garantovaná při rezervaci do 31.1.2019)
Zajištění víza na Srí Lanku
Program s Denisou Švecovou
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelech středně vyššího standartu se snídaní
Nocleh v luxusních stanech ve Wilpatu National Park včetně Safary v Jeepech
Transport se spolehlivýcm vyzkoušeným řidičem (dle programu) a doprovod anglicky mluvícího průvodce
Veškerý program a vstupné uvedené v itineráři
Veškerý servis CK
Zákonné pojištění CK

CENA NEZAHRNUJE

Stravu mimo snídaně
Program mimo uvedeného
Soukromé cestovní pojištění a pojištění storna cesty
 
Doporučené kapesné cca 350,- Kč na den.
 

 

Den 1
Odlet z Prahy.

Den 2
Ráno přílet na SL, přejezd do Negomba, kde budeme 2 noci odpočívat po cestě a užívat si relaxace a odpočinku. Odpoledne si užijeme velice příjemného Ayurvédského centra a masáže celého těla po cestě /cena je zahrnuta/.

Den 3
Dopoledne relaxace. Odpoledne první blok semináře.

Den 4
Dopoledne relaxace, možnost návštěvy Ayurvédského centra přejezd do národního parku Wilpattu a ubytování ve Wilpattu Campsite. V podvečer druhá část semináře. /Jedna noc v luxusních stanech přímo v národním parku /

Den 5
Wilpatu Safari v jeepech. Poté přejezd do Sigiriya. Zde pobyt 2 noci

Den 6
LION ROCK - Tento den nás čeká jedna z největších pozoruhodností Srí Lanky, skalní pevnost Sigiriya se zbytky osídlení na vrcholu zapsaná v UNESCO. Pevnost je obklopená vodními a terasovitými zahradami. Cestou k vrcholu můžeme obdivovat starodávné skalní fresky. Vchod do pevnosti hlídal obrovský lev vytesaný do skály, z něhož se dochovaly už jen tlapy. Odpoledne možnost projížďky po okolí na kolech. V podvečer seminář.

Den 7
Přejezd do centra Srí Lanky do královského města KANDY. Návštěva zahrady koření, kde se dozvíte o léčabných účincích různých rostlin, jak se používají v tradiční AYURVÉDĚ. Uvidíme zde , jak se pěstuje vanilka, skořice, pepř, kardamon a jiné druhy exotického koření. Po cestě návštěva chrámového komplexu DAMBULA, který je považován za nejkrásnější na Srí Lance. Jeskynní chrámy v Dambulle jsou zapsané na seznamu UNESCO a jsou tvořeny pěti nádherně zdobenými jeskyněmi se 150 zpodobeními Buddhy. U vchodu můžeme obdivovat 30 metrů vysokou zlatou sochu Buddhy. V královském městě Kandy strávíme 2 noci. V podvečer seminář.

Den 8
Dopoledne návštěva královské botanické zahrady, v níž rostou obrovské bambusy, salámovníky, alej stromů dělových koulí, velký fikus benjamín nebo vzácné seychelské palmy. Odpoledne seminář. Večerní ceremonie v Chrámu Buddhova zubu je velký zážitek nejen pro Buddhisty. Vždy ráno a večer je v chrámu vy stavována zlatá schránka, která v sobě ukrývá Buddhův zub. Tento chrám je nejdůležitějším chrámem všech Buddhistů na světě.

Den 9
Návštěva čajovníkové plantáže, která je nezbytností při návštěvě tohoto ostrova. Dozvíte se jak se čaj pěstuje, sklízí a zpracovává. Poté přejedete do hornaté oblasti u městečka Nuwara Eliya, která se nazývá malá Anglie, neboť sem v době kolonizace utíkali angličané před vedry. Ubytujeme se na 1 noc u vodopádu Ramboda.

Den 10
Přejezd do horské vesničky Ella. Z městečka Haputale projedeme vlakem úsekem, který je označován za nejkrásnější část srílanské železnice.Trasa vede kopcovitými čajovými plantážemi s vodopády. V podvečer ukončení semináře.V horách budeme spát 1 noc.

Den 11
Little Adam´s Peak – krásná procházka mezi čajovníky s nádhernými výhledy. Poté návštěva Lipton´s Seat – místa, kam jezdíval každé ráno Sir Thomas Lipton na objížďku svých plantáží. Na vrchol (Seat), odkud je za krásného počasí vidět do údolí, pojedeme tuk tukem přímo mezi čajovníky. Zpět můžeme krásnou procházkou z kopce dolů nebo také tuk tukem. Přejezd do městečka Mirissa, jehož pláž je označována za jednu z nejkrásnějších na Srí Lance. Je zde množství plážových restaurací a barů. Zde budeme odpočívat ještě před návratem zpět do Čech. Ubytování na 2 noci.

Den 12
Relaxace u moře. Při odpočinku je možné realizovat následující fakultativní výlety a aktivity /není zahrnuto v ceně/: výlet lodí za největším tvorem naší planety – modrou velrybou a delfíny, tradiční ayurvédské masáže, šnorchlování a pozorování podmořského života, želví líheň na pláži, výlet do města Galle s unikátní koloniální architekturou a holandským opevněním, Madu river boat safari

Den 13
Relaxace u moře. V pozdních večerních hodinách cesta zpět na letiště / cca 2 hodiny/

Den 14
V brzkých ranních hodinách odlet zpět do Čech. Po poledni přílet do Prahy.