Transformační cesta s jógou na BALI s Lucií Mutinskou

Bali, Indonésie

za

35 400

/osoba (1 431 €)

Termíny

 • od 27. 10. 2022 - do 10. 11. 2022 (kód: 2210IDBAPS04)

Typ cesty: Ozdravné programy

Průvodce: Petra Obrovská

Objednejte prosím pro každou osobu jednotlivě

Kategorie: Ozdravné programy
Není náhoda, že ostrov Bali je oblíbený u návštěvníků všech věkových kategorií i různého založení. Na malé ploše nabízí možnosti pestrého vyžití. Od surfování na vlnách Indického oceánu po meditaci v horách, nebo relaxaci v masážních salonech. Balijská kultura je navíc velice tolerantní a návštěvníci se tu cítí vítáni. Všude a stále probíhající náboženské ceremonie dodávají místu kouzlo a přinášejí příjemný klid i při jen letmé návštěvě. Místní obyvatelé mají na tváři stále úsměv. Je jen velmi těžké úsměv neoplácet a neodvézt si ho s sebou zpět domů.
 
Tato cesta do tohoto Ráje je koncipována jako pobytová a poznávací. Je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků na krásném ostrově uprostřed oceánu s jógovým a transformačním pobytem. Jógu a transformační program povede Lucie Mutínská.
 
V rámci jógového programu můžete očekávat:
 • 2 x denně lekce jógy (v dny výletů, příletový a odletový den nebo v případě dalších objednaných výletů navíc v místě či doprovodného programu jóga není nebo je na domluvě dle pokynů jóga instruktorky)
 • cvičit budeme jógové styly vhodné pro začátečníky i pokročilejší - Terapeutickou jógu pro Šťastnou páteř - Jógu obohacenou o fyzioterapeutický pohled a o koncept spiráldynamic - Hormonální jógovou terapii pro ženy - praxe pozdravů slunci s vysvětlením jednotlivých pozic - zpěv manter a antistresových cviků a dechových technik - každou lekci provází různé druhy meditací nebo relaxací - pro zklidnění mysli - ukázku Qigong a harmonizačních a energetických cvičení pro dlouhověkost - automasáž - Prožijeme jak klidnější, tak dynamičtější typy lekcí - korekce při cvičení a detailní rozpracování jednotlivých pozic
 • SILENCE DAY – den ticha (začíná po snídani a končí po večerní lekci jógy)
 • společné sdílení pro podporu a harmonizaci sama sebe na společná témata jako jsou vztahy, rodina, práce, životní poslání, šťastný a naplněný život atd.
 • individuální přístup
 • přednáška "Návrat k sobě a vnitřní síle"
 • velmi silný TRANSFORMAČNÍ RITUÁL pro znovunalezení sama sebe a nové životní cesty
 • možnost osobních konzultací 990 Kč/60 min.
 • pro zájemce je možná i jóga s pokročilejšími ásánami
 • každý den skupinové sezení se zaměřením na rozvoj osobnosti, duchovní rozvoj

 

Více o Lucii:

„Naplňuje mě přinášet ostatním lidem úlevu od bolesti a traumat, pomáhat na cestě k osvobození těla i duše, ke znovunalezení světla, naděje a šťastnější existence v tomto světě.“ Rezonuji s pohybem, který je prováděný správně, a tedy je pro tělo léčivým. O sobě tvrdím, že necvičím, ale praktikuji. Léčivý pohyb se stal součástí mého každodenního života i mě samotné. Právě propojení duše a těla při pohybu mi dává hluboký smysl. Díky léčivému pohybu se dostávám do spojení se svým já a zažívám pocity, které mi ukazují existenci bez hranic a omezení, dávají mi pocit harmonie, svobody a smysluplnosti bytí. Toto propojení rozvíjí moji intuici a chápání světa. Dochází tak k postupnému zklidnění a vnitřní transformaci. Ukazuje mi cestu kvalitního a přirozeného žití v souladu s přírodou. Díky propojení se svým já, nacházím ve svém životě harmonii. Mým snem je žít, i zprostředkovávat ostatním, život bez omezení a bolesti, kdy naše tělo, náš jediný, skutečný domov na této planetě, bude co nejvíce funkční, a díky tomu se i naše duše bude moci svobodně rozvíjet.

Více o Lucii zde.

Během poznávací části zažijete a uvidíte:
 • Nejvýznamnější chrámy Bali (Matku chrámů Besakih, Mystický chrám Tirta Empul, Chrám netopýrů Goa Lawah, mořský chrám Tanah Lot
 • Klasická řemesla Bali s lekcí vaření uprostřed rýžových polí
 • Relaxaci v horách i u moře
 • … a mnohé další.

 

CENA ZAHRNUJE 
 
Ubytování se snídaní v hotelech standardu standardu 3*** a 4**** / 8 nocí
Plnou penzi v luxusním retreat centru v Sidemenu / 4 nocí
Program s Lucií Mutinskou
Veškerý nabízený program a vstupy
Veškerý transport na Bali                            
Česky mluvícího průvodce po celou dobu pobytu
Zákonné pojištění CK
 
CENA NEZAHRNUJE
 
Zpáteční letenku na Bali / v případě zájmu zajistíme – cena se obvykle pohybuje od 18ti do 24tisíc Kč/
Soukromé cestovní pojištění / můžeme zajistit včetně pojištění storna zájezdu za  1050,- Kč/
Ubytování v jednolůžkovém pokoji / lze zajistit za příplatek 14 500,- Kč /
Nápoje, obědy a večeře na 8 dní pobytu
Povinné PCR testy 
 
Doporučené kapesné cca 450 Kč na den.
 
 

 

Den 0
Odlet z Prahy.

Den 1
Přílet na Bali. Přejezd na východní pobřeží do ubytování v nádherném hotelu Discovery s vlastní privátní pláží přímo na břehu Indického oceánu v přímořském letovisku Candidasa. V tomto městečku je možnost navštívit různé beauty salóny a nechat se rozmazlovat. Zde pobyt 4 noci.

Den 2
Dopoledne relaxace v centru, které nabízí různé způsoby odpočinku. Můžete relaxovat u bazénu, nebo na masáži –Je zde ayurvédské centrum, které nabízí spousty tradičních procedur. Odpoledne první část programu s Lucií.

Den 3
Ráno a večer jógový program s Lucií. Relaxace na bílé pláži Pantai Pasir Putih neboli panenské pláži, jak se někdy nazývá. Možnosti masáží přímo na pláži. Možnost fakultativně zajistit výlet lodičkou na šnorchlování u malých ostrůvků v přilehlém okolí.

Den 4
Ráno a večer jógový program s Lucií. Návštěva nádherného vodního paláce Taman Ujung a královských vodních zahrad Tirta Gangga. Tato místa jsou velice romantická a fotogenická.

Den 5
Dopoledne lekce vaření - Součástí kurzu vaření je návštěva místního tržiště, kde si ukážeme tradiční ovoce a zeleninu, koření a speciální sekci s prodejem obětin a vonných tyčinek. Vařit budeme uprostřed rýžových polí a s sebou domů si odvezeme kromě báječného kulinářského zážitku i recepty tradičních balijských pokrmů. Odpoledne přejezd do centra ostrova do městečka UBUD. Ubytujeme se v novém relaxačním centru uprostřed rýžových polí s názvem Tulus Hati, což v překladu znamená Upřímné čisté srdce. Zde pobyt 3 noci.

Den 6
Dnes nás čeká relaxace. A fakultativní program : 1/ návštěva vědmy v místní vesničce a jejich lokálním domě 2/ Nebo pohodová projížďka na kolech vesnicemi a rýžovými poli se sjezdem od hory Batur s nádhernými výhledy na sopku a kráterové jezero, návštěvou místního domu s výrobou organického medu a vynikajícím obědem. /cena 500,- Kč/

Den 7
Ráno a večer program s Lucií. Návštěva mořského chrámu Tanah Lot, který je postaven na skále v bezprostřední blízkosti moře. Je to velmi silné místo s příjemnou atmosférou.

Den 8
Ráno program s Lucií. Návštěva chrámu Tirta Empul, Gunung Kawi a Goa Gajah – Sloní jeskyni. Očistný rituál Melukat v Sekumpul. Odpoledne přejedeme do retreat centra v oblasti SIDEMENU - nádherné oblasti balijské vysočiny. Zde se ubytujeme v luxusním centru Subak Tabola Villa - s bazeném a s výhledem do krásných kopců a rýžových polí. Zde pobyt 4 noci.

Den 9
Ráno jógový program s Lucií. Relaxace v nádherném prostředí uprostřed rýžových teras. Můžete se projet po okolí na kolech nebo navštívit místní dětskou nadaci, kde se děti učí výrobě obětin, tradičním tancům a hře na tradiční hudební nástroje. V podvečer společně projdeme očistnou ohňovou ceremonií AGNI HOTRA.

Den 10
Ráno a večer jógový program s Lucií. Dnes navštívíme největší hinduistický chrám na Bali - Besakih, zvaný chrám Matka, který se nachází na západních svazích činné sopky Gunung Agung. Zájemci mohou absolvovat tradiční hinduistickou ceremonii s místním knězem zakončenou posvěcením.

Den 11
Ráno a večer jógový program s Lucií – ukončení programu. Relaxace v centru, nenáročná procházka mezi rýžovými poli po okolí s nádhernými výhledy do krajiny. Dozvíte se zde, jak se která plodina pěstuje, jakým způsobem se obdělává a sklízí rýže a jaké jsou tradiční způsoby výroby tkaných látek.

Den 12
Dopoledne relaxace, po obědě přejezd do jihovýchodní části ostrova, rozloučit se s oceánem. Ubytování v hotelu Griya Santrian přímo na pláži v přímořském letovisku Sanur.

Den 13
Relaxace u moře nebo u bazénu. Nákup suvenýrů, masáže. Odpočinek před cestou zpět do Čech. Odjezd na letiště a let zpět do Prahy.

Den 14
Přílet do Prahy