Za radostí, aktivitou a kreativitou na Bali s jógou

Bali

za

32 900

/osoba (1 277 €)

Termíny

  • od 14. 10. 2019 - do 28. 10. 2019 (kód: 1910IDBAPS09)

Typ cesty: Semináře osobního rozvoje

Průvodce: Majka Kadlecová

Objednejte prosím pro každou osobu jednotlivě

Kategorie: Semináře osobního rozvoje
Tato cesta je koncipována jako pobytová a poznávací. Je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků na krásném ostrově Bali s možností cvičení jógy.
 
Jógu povede PETRA CAVALLARO
Kundaliní jóga je věda o zkušenosti a vědomí, je to jóga, která nás probouzí uvnitř. Jde o unikátní, přímý, rychlý, moderní soubor cvičení, které odpovídají tempu života současného člověka. Tím, že sjednocuje všechny směry jógy, nejlépe odpovídá požadavkům adaptace člověka na složité situace odehrávající se v jeho okolí, podporuje pozitivní přístup k životu, radost, aktivitu, kreativitu a fyzické i psychické zdraví organismu. Zahrnuje dynamická cvičení, statické pozice, dechová cvičení, meditace i zpívání manter.
 
Více o lektorce se dozvíte zde.
Více o józe, kterou nabízí zde.
 
Co na naší cestě zažijete a uvidíte:
▪  jógu s Petrou C. – 5 dní /2 lekce denně/
▪ Nejvýznamnější chrámy Bali (Matku chrámů Besakih, mystický chrám na jezeře Bratan, chrám netopýrů Goa Lawah, mořský chrám Tanah Lot)
▪ Klasická řemesla Bali s lekcí vaření uprostřed rýžových polí
▪ Relaxaci v horách i u moře
… a mnohé další
 
CENA ZAHRNUJE
 
Ubytování se snídaní v hotelech standardu  3*** a 4**** / 8 nocí
Plnou penzi v luxusním retreat centru v Sidemenu / 4 noci
Jógový program s Petrou Cavallaro
Veškerý nabízený program a vstupy
Veškerý transport na Bali                           
Česky mluvícího průvodce
Zákonné pojištění CK
 
CENA NEZAHRNUJE
 
Letenku Praha – Bali – Praha (Letenku pro vás zajistíme, cena se však bude pohybovat dle nabídky v době zakoupení - cca 18 -24 000 Kč.)
Soukromé cestovní pojištění
Ubytování v jednolůžkovém pokoji
Nápoje, obědy a večeře na 8 dní pobytu
 
Doporučené kapesné cca 450 Kč na den.
 

 

Den 1
Odlet z Prahy na Bali.

Den 2
Odpoledne/večer přílet na Bali. Přejezd do retreat centra v oblasti SIDEMENU - nádherné oblasti balijské vysočiny. Zde se ubytujeme v nádherném centru Subak Tabola Villa - the last piece of paradise s bazeném a s výhledem do krásných kopců a rýžových polí.

Den 3
Ráno a večer jógový program s Petrou, relaxace v centru, které nabízí různé způsoby odpočinku. Můžete relaxovat u bazénu, nebo na masáži – ať už tradiční nebo léčebné s místními šamany. Můžete se projet po okolí na kolech nebo navštívit místní dětskou nadaci, kde se děti učí výrobě obětin, tradičním tancům a hře na tradiční hudební nástroje.

Den 4
Ráno a večer jógový program s Petrou. Dopoledne odpočinek a relaxace. Odpoledne nenáročná procházka mezi rýžovými poli po okolí s nádhernými výhledy do krajiny. Dozvíte se zde, jak se která plodina pěstuje, jakým způsobem se obdělává a sklízí rýže a jaké jsou tradiční způsoby výroby tkaných látek. V podvečer společně projdeme očistnou ohňovou ceremonií.

Den 5
Ráno a večer jógový program s Petrou. Lekce vaření - součástí kurzu vaření je návštěva místního tržiště, kde si ukážeme tradiční ovoce a zeleninu, koření a speciální sekci s prodejem obětin a vonných tyčinek. Vařit budeme uprostřed rýžových polí a s sebou domů si odvezeme kromě báječného kulinářského zážitku i recepty tradičních balijských pokrmů.

Den 6
Ráno a večer jógový program s Petrou. Přesun na východní pobřeží. Po cestě navštívíme největší hinduistický chrám na Bali – Besakih – chrám Matku. Rozkládá se na úpatí nádherné sopky Agung. Balijci věří, že se zde rodí Bohové. Zájemci mohou absolvovat tradiční náboženskou ceremonii zakončenou posvěcením místním knězem.

Den 7
Relaxace na bílé pláži Pantai Putih neboli panenské pláži, jak se někdy nazývá. Možnosti masáží přímo na pláži, nebo v altánku nad mořem v Candidase. V tomto městečku je možnost navštívit různé beauty salóny a nechat se rozmazlovat.

Den 8
Návštěva nádherného vodního paláce Taman Ujung a královských vodních zahrad Tirta Gangga.

Den 9
Relaxace u moře nebo u bazénu. Odpočinek před další částí programu.

Den 10
Návštěva chrámů Goa Lawah – Navštívíme netopýří chrám s krásným výhledem na mořské pobřeží, pláže s černým pískem a ostrov Nusa Penida. Po cestě se na krátké zastávce podíváme, jak se ještě původní cestou získává mořská sůl. Poté se přesuneme na ubytování v městečku UBUD.

Den 11
Dnes nás čeká pohodová projížďka na kolech vesnicemi a rýžovými poli se sjezdem od hory Batur.

Den 12
Volný programu v Ubudu - možnost nákupů, masáží, objevování místních restaurací a kaváren, návštěvy galerií a kulturních představení, workshopů řemesel... Ubud poskytuje nespočet lákadel všeho druhu, s organizací programu vám rádi pomůžeme.

Den 13
Chrám na jezeře Bratan, které patří mezi nejkrásnější chrám na Bali. Jedná se o hinduisticko-buddhistický chrám skládající se ze čtyř budov, z nichž každá uctívá jiného boha. Chrám přímo v jezeře je věnován Bohyni vody. Večer navštívíme v Ubudu tradiční balijské představení Kacak.

Den 14
Dopoledne možnost nákupů v Ubudu, relaxace v hotelu u bazénu. Návštěva mořského chrámu Tanah Lot, který je postaven na skále v bezprostřední blízkosti moře. Je to velmi fotogenické místo s příjemnou atmosférou. Večerní odlet do Prahy.

Den 15
Přílet do Prahy.