Jihovýchodní INDIE a MALEDIVY s jógou

Indie

za

67 900

/osoba (2 796 €)

Termíny

Typ cesty: Semináře osobního rozvoje

Průvodce: Daniela Pilařová

Objednejte prosím pro každou osobu jednotlivě

Kategorie: Semináře osobního rozvoje ID cesty: 1802ININPS01
Zveme Vás na společné cestování po jihovýchodní Indii a Maledivách. 
V Indii navštívíme jihovýchodní cíp – Bengálský záliv – Chennai, Puducherry (Sri Aurobindo Ashram) a legendární Auroville – legendární město, kde se obyvatelé snaží o udržitelný rozvoj a ekologický způsob života.
Po týdnu tohoto putování se vydáme letecky na Maledivy, kde nás čeká čistý písek, nádherný oceán, týdenní hloubkový relax. V každé destinaci vás čeká kromě pobytu v místě a výletů také pravidelná (dobrovolná) jógová praxe. Po přejezdech většinou jedna denně, při celodenním pobytu na jednom místě obvykle dvě lekce jógy.
 
 
V Indii a na Maledivách budeme intenzivně praktikovat jógu, což neznamená, že se jedná o povinný program! Budeme cvičit a praktikovat s těmi, kdo budou mít zájem – kdykoli se můžete jít jen tak vyvalit na pláž nebo si udělat samostatný program. Protože ale jedeme na rovník, je program sestaven tak, abychom si nepřehřívali organismus a výsledkem nebylo více škod než užitku. Cvičit se bude především ráno (v rozumnou dobu) a v podvečer před večeří. Níže najdete tematické okruhy, jimž se chceme věnovat:
 
Petra Hetmerová
  • meditace seznámení, základy, význam a každodenní (samozřejmě dobrovolná) praxe: vyzkoušíme meditace v klidu i pohybu, v ranních i večerních hodinách u východu, západu slunce
  • ásánová praxe – hatha jóga, vinyasa flow, restorativní jóga
  • z jógové praxe do života – na každý den bude jeden záměr/cíl dle jógových principů, které se můžeme snažit během dne zařadit do našeho cvičení, myšlení i chování. Půjde především o vnitřní práci na sobě.:-)
Daniela Pilařová
  • jóga spojená s úvodním povídáním
  • jóga s prvky Acu-Yogy (na srdce/psychiku/, játra /emoce/, ledviny /životní sílu/, plíce /proti smutku/, slezinu /pro zdravé fungování celého těla/)
  • čchi-kungovo-jógová sestava pro pět orgánů, praktikování ve dvojici
  • něžné formy pránájámy
Na Maledivách nebudeme jen jógovat! Budeme pobývat na ostrově Maafushi. Budeme se taky potápět a uděláme si výlety po moři… Maledivy, to je sen většiny Zápaďáků, ať si to přiznají nebo ne ;-). Průzračná křišťálová voda, symbol odpočinku a nicnedělání.
  • potápění patří k návštěvě Malediv jako jóga k Indii. Zde se můžete podívat na video, jak se na Maledivách krásně potápí…
  • výlety po blízkém okolí ostrova.
CENA ZAHRNUJE
 
Letenky do všech destinací a zpět
Ubytování se snídaní v hotelech standardu 3***a 4****
Víza do Indie
Jógu s Petrou Hetmerovou a Danielou Pilařovou
Veškerý nabízený program
Veškerý transport v rámci programu
Česky mluvící průvodkyni
Zákonné pojištění CK
 
CENA NEZAHRNUJE
 
Soukromé cestovní pojištění
Ubytování v jednolůžkovém pokoji
Nápoje, Obědy a večeře  
 
Doporučené kapesné  v Indii cca 250 – 300 Kč na den a na Maledivách cca 500 – 600 Kč na den.
 

 

Den 1
Přeprava z České republiky do Chennai přes Frankfurt (Praha–Frankfurt–Chennai).

Den 2
Po půlnoci (ze 2. na 3.) příjezd na hotel a ubytování. Bydlet budeme v hlavním městě státu Tamil Nadu Chennai v krásném hotelu The Raintree. Dopoledne dospávání, flákačka, odpoledne návštěva města.

Den 3
Výlet do Mahabalipuram.

Den 4
Návštěva George Townu a jeho bazarů + přesun do Pondicherry. Bydlet budeme v příjemném hotelu White Pearl Residency.

Den 5
Den v blízkém Auroville, utopickém „hippie“ městečku, kde budeme praktikovat jógu a prohlédneme si představu nástupců Šrí Aurobinda o dokonalém světě.

Den 6
Pojedeme do Tiruvannamalai do ášramu známého jogína Ramana Maharšího.

Den 7
Archeologické a historické památky okolo Pondicherry.

Den 8
Program na následující týden: letecká doprava z Chennai přes Colombo (Srí Lanka) do Malé na Maledivách a z Malé hotelovou rychlolodí přeprava na Kaafu Atol do hotýlku Medhufaruinn, který budeme mít celý pro sebe… Intenzivní jógová praxe a ještě intenzivnější plážový odpočinek (a pár výletů) na Maledivách.

Den 15
Přesun letecky zpět do ČR (Malé–Frankfurt–Praha), přílet do ČR.