Majka Dubová

"Největším bohatstvím každého člověka jsou nové zkušenosti, nová setkání a nové obzory, které se nám otevírají každý den."
Majka Dubová
Majka Dubová
Majka Dubová
Majka Dubová
Majka Dubová
Spolumajitelka a průvodkyně
„Čím více se setkávám s jiným životním stylem a kulturami, tím více si uvědomuji, jak jsme všichni ve své podstatě podobní. Máme stejné touhy, přání, potřeby.  Jen jsou zarámované do jiných klimatických pásem a historie... Také vnímám, že cesty se setkáním  a poznáním lidí žijících v jiných koutech světa, mi pomáhají pochopit především moji vlastní kulturu a sebe sama… Věřím, že kdyby lidé viděli všechny jiné národy, kultury a náboženství s otevřenýma očima, myslí a srdcem v relaci k sobě samému, nikdy by na světě nemohla být válka... Všichni jsme totiž opravdu stejní…“ 
 
 
Na Sumatru jsem se dostala poprvé v roce 2009, kdy jsem sem přijela jako dobrovolnice po zemětřesení, které zastihlo oblast Západní Sumatry. Propadla jsem kouzlu tohoto místa a strávila jsem zde několik let. Během této doby jsem pobývala výhradně s místními obyvateli a poznávala kulturu, tradice a místa tohoto kouzelného ostrova. V roce 2011 jsem se rozhodla, že tento unikátní kout světa představím i jiným lidem z Evropy. Začala jsem vytvářet síť místních průvodců a zaměřila se na zjišťování možností cestování, ubytování a zajímavostí pro návštěvníky z jiných zemí. Nejen na tomto ostrově, ale v celé Indonésii.
Od roku 20015 žiji i s rodinou na ostrově Bali. I když je tento ostrov mnohem více turistický, než jiné ostrovy Indonésie, stále nabízí pestrou škálu možností, jak zde cestovat a interaktivně se setkat s místní kulturou a obyvateli.
V současnosti se díky zájmu vracejících se klientů cesty rozšířily také na celou Indonésii, Vietnam, Srí Lanku, Thajsko a další destinace.