Majka Kadlecová

"Největším bohatstvím každého člověka jsou nové zkušenosti, nová setkání a nové obzory, které se nám otevírají každý den."
Majka Kadlecová
Majka Kadlecová
Majka Kadlecová
Majka Kadlecová
Majka Kadlecová
Majitelka a průvodkyně

„Čím více se setkávám s jiným životním stylem a kulturami, tím více si uvědomuji, jak jsme všichni ve své podstatě podobní. Máme stejné touhy, přání, potřeby.  Jen jsou zarámované do jiných klimatických pásem a historie... Také vnímám, že cesty se setkáním  a poznáním lidí žijících v jiných koutech světa, mi pomáhají pochopit především moji vlastní kulturu a sebe sama… Věřím, že kdyby lidé viděli všechny jiné národy, kultury a náboženství s otevřenýma očima, myslí a srdcem v relaci k sobě samému, nikdy by na světě nemohla být válka... Všichni jsme totiž opravdu stejní…“ 

 

Na Sumatru se tato  žena dostala poprvé v roce 2009, kdy sem přijela jako dobrovolnice po zemětřesení, které zastihlo oblast Západní Sumatry. Propadla kouzlu tohoto místa a od té doby zde s přestávkami strávila několik let. Během této doby trávila čas výhradně s místními obyvateli a poznávala kulturu, tradice a místa tohoto kouzelného ostrova. V roce 2011 se rozhodla, že tento unikátní kout světa chce představit i jiným lidem z Evropy. Začala vytvářet síť místních průvodců a zaměřila se na zjišťování možností cestování, ubytování a zajímavostí pro návštěvníky z jiných zemí. V současnosti se cesty rozšířily také na celou Indonésii, Vietnam, Srí Lanku, Thajsko a další destinace.