Energetické ozvěny tajemného SKOTSKA –setkávání s mystikou a Reiki

Skotsko

za

31 900

/osoba (1 186 €)

Termíny

Typ cesty: Semináře osobního rozvoje

Průvodce: Mája Bílá

Objednejte prosím pro každou osobu jednotlivě

Kategorie: Semináře osobního rozvoje ID cesty: 1807EVVBPS01
Nostalgie dávných časů, s kotníky zrousanými z věčně mokrých vřesovišť,s krby sálajícími do kamenných zdí sídel rodů hrdé Vysočiny,rodin kdysi rozlišujících svou příslušnost podle barvy a vzoru tartanových kostek na oděvech.
 
A také zádumčivé krajiny jezer-lochů a údolí-glenů, oblé hřbety kopců s kobercovitě spasenou trávou a huňatými, černohlavými ovcemi. Nejen to je energie tajemné Highlands, se svou temnou stránkou bojů o samostatnost a legendami o statečných horalech- dnes filmových hrdinech, s palírnami skotské whisky, ostrým tónem dud a poetikou zelené odlehlosti, zahalené do závoje z jemného mžení.
 Vysočinou od jihu k severu a od východu k západu- tak povedou naše cesty za energetickými stopami kultur tak dávných, jako jsou tvůrci megalitických menhirových kruhů a kulových hrobek na Orknejích či za dotekem každodennosti v prehistorické vesnici Skara Brae. Ke zříceninám hradů, situovaným do terénu jako kulisy k pohádkám, či spíše strašidelným příběhům (třeba si to tentokrát lochnesská příšera konečně rozmyslí a poblíž ruin Urqarth vystrčí aspoň hlavu...). K útesům a skalním útvarům na záhadném ostrově Skye - magii Vnitřních Hebrid a ke kouzelnému skanzenu na samém konci světa tamtéž.
 Lidé, kteří toto vybudovali, přežili a sdíleli, museli být vnitřně neuvěřitelně silní. A skotská Vysočina vybízí svým zádumčivým klidem a neotřesitelností k cestě do vlastních hlubin. Máte možnost  aktivovat a spojit  vesmírné a zemské energie v sobě  ve společnosti reiki-mistra Petra Chmelíka.
 
Petr Chmelík, mistr reiki učitel
Na úplném začátku byl nepřekonatelný zájem o sci-fi, nadpřirozené a tajemné úkazy a mystiku.
První kurz Reiki absolvoval v roce 1995 a od té doby Reiki ovlivnila jeho život.
Velké zkušenosti z Reiki načerpal v International AssociationofReiki u Mistra Reiki ThDr. Mari Hall z USA a Mistra Reiki Dave Kinga.
Na mystické dráze prošel výcvikovými semináři Alberta V. Ignatěnka a semináře spojené s energií krajiny Pavla Kozáka.
Hlavní důraz klade na celostním přístupu k člověku a proto pracuje i jako akreditovaný externí kouč a absolvoval sebezkušenostní výcvik v oblasti komunitní a skupinové psychoterapie.
 
Více o Petrovi se můžete dozvědět na stránkách www.reiki.cz
 
 

CENA ZAHRNUJE


Letenku  Praha–Edinburg- Praha
Veškerý transport na místě
Reiki s Petrem Chmelíkem
Veškeré ubytování se snídaní
Veškerý uvedený program včetně vstupného
Česky mluvícího průvodce
Zákonné pojištění CK proti úpadku


CENA NEZAHRNUJE

Obědy, večeře a nápoje (cca 450 Kč na den)
Program a vstupy mimo uvedeného
Individuální cestovní pojištění
Ubytování v jednolůžkovém pokoji / 10.400,- Kč

 

Den 1
Cca dvouhodinový dopolední let z Prahy do Edinburghu, ubytování v hotelu. Procházka centrem města po tajemných místech Edinburgu: Royal mile odhradu k HollyroodPalace, pahorek Arthur´sseat. Nocleh v Edinburghu.

Den 2
Rosslynská kaple-legendární místo spojené s příběhem o Sv. grálu a Máří Magdaleně a literárně proslavené D.Brownem. Energetické aspekty Rosslynské kaple. Přejezd na sever do Highlands- Pitlochry, malebné městečko Vysočiny, vodní elektrárna s průplavem pro lososy. Přejezd dále na sever do Inverness, malebného centra Vysočiny na řece Ness. Procházka městem. Nocleh v Inverness.

Den 3
Výlet na Orkneje: megalitické a prehistorické památky - neolitická kulová hrobka MaesHowe, prehistorická vesnice Skara Brae + Skail House- dům s částí výbavy kapitána Cooka, který zde kotvil 1780, menhirový prstenec Ring of Brodgar- místo na meditaci, středověké památky v hl. městečku Kirkwall s vikingskou atmosférou. Meditace s reiki na Orknejích, Individuální zasvěcení do REIKI 1.stupně Nocleh v Kirkwallu.

Den 4
Katedrála sv. Magna, biskupský palác a další památky. Cestou do přístavu záliv Scapa Flow- vraky ponorek a válečných lodí z obou světových válek, kaplička válečných zajatců. Odplutí ze St.Margaret´s Hope, cesta severovýchodním pobřežím Highlands. Návštěva Dunrobin castle Individuální zasvěcení do REIKI 1.stupně Nocleh v Inverness.

Den 5
Návštěva palírny skotské whisky v Muir of Ord, prohlídka hradu Cawdor, návštěva prehistorické lokality s kulovými hrobkami Clava Cairns. Individuální zasvěcení do REIKI 1.stupně Nocleh v Inverness.

Den 6
Odjezd z Inverness na severozápad vřesovišti kolem malebného jezera Loch Maree s kaledonskými borovicemi k zahradám Inverewe- prohlídka, dále jednou z nejhezčích tras na severozápadě - podél zálivu Ewe k písečné pláži Gairloch, přejezd na do Kyle of Lochalsh. Nocleh v Kyle of Lochalsh.

Den 7
Cesta na ostrov Skye na západě: poloostrov Trotternish se skalním útvarem Old Man of Storr, útesy Kilt Rock, zříceniny hradu Duntulum, městečko Portree. Toto magické místo je přímo stvořené na další program s Reiki. Intenzivní práce s REIKI. Nocleh na ostrově Skye.

Den 8
Den 8 a 9: Pokud počasí dovolí půjdeme na procházku v nádherném magickém údolí Dlen Coe. Nebo jím pouze projedeme rovnou do Edinburghu, dle času individuální volno ( galerie, pubs, muzea na Royal Mile…), odlet zpět do Prahy