Cesta k sobě na Bali

Bali

za

34 900

/osoba (1 354 €)

Termíny

 • od 21. 03. 2020 - do 04. 04. 2020 (kód: 2003IDBAPS05)

Typ cesty: Semináře osobního rozvoje

Průvodce: Majka Kadlecová

Objednejte prosím pro každou osobu jednotlivě

Kategorie: Semináře osobního rozvoje
Už je čas... Čas přestat řešit vnější svět, hmotné věci, za něčím se stále hnát... Je čas obrátit pozornost k sobě a položit si otázky: „Co mi dělá radost? Jsem šťastná? Jak se cítím jako žena? Mám se ráda? Miluji své tělo? Jsou mé vztahy láskyplné a naplňující? Co je smyslem mého života?“
 
Naše duše přišla na tento svět, aby rostla... Osobní růst je to, co nás vede k sobě domů do svého srdce...
Vydej se se mnou na cestu na Bali, kde budeme v ženskému kruhu odlupovat slupky, sundavat masky a hledat odpovědi na otázky... Pomocníky nám k tomu bude především velmi silné a magické místo ostrova, ale i tanec, meditace, dechová cvičení a konstelační techniky.
 
Pojeďte na ostrov Bali, který svojí energií přímo vybízí k rozmazlování a relaxaci. V objetí zelených kopců plných rýžových polí, můžete poznávat kulturu vždy usměvavých lidí a příběhů, které nám velmi často mohou připomínat příběh nás samotných.
Podíváme se na nejkrásnější místa ostrova. Budeme odpočívat v nádherné, turisty stále neobjevené, oblasti balijské vysočiny, kterou naši klienti nazývají rájem na zemi. Zde můžete projít místními tradičními očistnými rituály vodou i ohněm. Podívat se na tradiční vesnický život i vyzkoušet, jak se vaří vynikající místní jídlo na ohni.
Další část programu je umístěna na pobřeží Indického oceánu. Pobyt zakončíme uprostřed ostrova v městečku Ubud, které zve zpět do rušnějšího života. Je plné krásných designových obchůdků, unikátních kaváren, barů a galerií. Současně je známé vysokou koncentrací léčitelů a vědem.
Připravili jsme pro ty, kteří hledají poznání sebe i vzdálených končin, kombinovanou cestu plnou poznávání, rozmazlování a odpočinku. Cesta je koncipována jako pobytová a poznávací. Na nádherných místech kouzelného ostrova uprostřed Indického oceánu na vás čeká seminář s Mílou.
 
Míla o sobě:
Jsem astroložka, vedu semináře, taneční večery pro ženy, ženské kruhy a osobní terapie. Ke své práci používám výklad horoskopu a karet, tanec, vedené meditace, ale také jemnost, citlivost a lásku. Věnuji se osobnímu rozvoji žen, aby našly cestu k sobě do svého srdce, probudily svoji ženskou sílu a přestaly bojovat s muži či ženami...
Pochopení sebe a respekt k druhým je první krok. Sama jsem si tuto cestu prošla, a tak skrze vlastní zkušenost nabízím dalším ženám možnost volby... Rozhodnout se pro změnu a dovolit si pustit do života radost, lehkost a důvěru.
Více se o mně dozvíte na www.milahlavkova.cz
 
Co zažijete a uvidíte:
 • Očistný ohňový rituál se zpěvem manter na balijské vysočině
 • Nejvýznamnější chrámy Bali: matku chrámů Besakih, nádherný chrám s očistnými prameny Tirta Empul,chrám na jezeře Bratan, chrám na skále v moři Tanah Lot, netopýří chrám Goa Lawah
 • Lekce vaření balijské kuchyně v tradiční venkovní kuchyni obklopené rýžovými poli s návštěvou místního tržiště plného exotických plodin
 • Relaxace u moře na bělostné pláži Pantai Pasir Putih, u hotelového bazénu nebo třeba na tradiční balijské nebo šamanské masáži
 • Romantické královské vodní zahrady Tirta Gangga a palác Taman Ujung
 • Procházku rýžovými poli, kde se dozvíme o místním zemědělství
 • Město jógy a umění Ubud, jeho butiky, kavárny a taneční představení
 • jedinečná možnost zažít balijský Nový rok Nyepi
 
Program s Mílou:
 • taneční meditace - tanec záměru Cesty k sobě, napojení na svou ženskou část, Loona Dance - taneční koncept ženské cykličnosti
 • vedené meditace - odstranění bloků a uvolnění toku energie v čakrách
 • konstelační techniky - vstupování do rolí - poznání ženské, mužské a dětské části v nás
 • témata sebe-vědomí, práce s emocemi, nastavení zdravých osobních hranic vůči okolí, odpouštění, strachy a křivdy v nás, komunikace...
 • napojení na Zemi a čerpání energie z ní, ženská témata ne-plodnost, zdraví ženských orgánů, nadváha (tuková ochrana)
CENA ZAHRNUJE
 
Ubytování se snídaní v hotelech standardu standardu 3*** a 4**** / 6 nocí
Plnou penzi v luxusním retreat centru v Sidemenu / 6 nocí
Sebepoznávací program s Miluší Hlávkovou
Veškerý nabízený program a vstupy
Veškerý transport na Bali
Česky mluvícího průvodce
Zákonné pojištění CK
 
CENA NEZAHRNUJE
 
Letenku Praha – Bali – Praha (Letenku pro vás zajistíme, cena se obvykle pohybuje dle nabídky v době zakoupení - cca 18 -24 000 Kč.)
Soukromé cestovní pojištění (můžeme zajistit za cca 1050,- Kč)
Ubytování v jednolůžkovém pokoji (lze doobjednat za 11.900,- kč)
Nápoje, Obědy a večeře na 6 dní pobytu
 
Doporučené kapesné cca 450 Kč na den

 

Den 1
Odlet z Prahy na Bali.

Den 2
Přílet na Bali. Přejezd do retreat centra v oblasti SIDEMENU - nádherné oblasti balijské vysočiny. Zde se ubytujeme v nádherném centru Subak Tabola Villa - the last piece of paradise s bazénem a s výhledem do krásných kopců a rýžových polí. Zde budeme pobývat 6 nocí.

Den 3
Ráno a večer program s Mílou, relaxace v centru, které nabízí různé způsoby odpočinku. Můžete relaxovat u bazénu, nebo na masáži – ať už tradiční nebo léčebné s místními šamany. Můžete se projet po okolí na kolech nebo navštívit místní dětskou nadaci, kde se děti učí výrobě obětin, tradičním tancům a hře na tradiční hudební nástroje. V podvečer společně projdeme očistnou vodní ceremonií Melukat.

Den 4
Ráno a večer program s Mílou. Dnes navštívíme největší hinduistický chrám na Bali - Besakih, zvaný chrám Matka, který se nachází na západních svazích činné sopky Gunung Agung. Zkusíme najít místo, kde se večer koná průvod démonů OGOH OGOH. Průvod se koná vždy před dnem ticha a je považován za velkou zábavu a zážitek pro všechny obyvatele Bali.

Den 5
Balijský nový rok – Nyepi. Tento den Balijci věnují meditacím a uvnitřnění se. Jsou v tichu v rodinném kruhu a je v podstatě zákaz vycházení. Budeme odpočívat v hotelu a relaxovat. Můžeme se ke dni ticha také přidat. 24hodin / od 6:00 ráno do 6:00 ráno následujícího dne/ je zakázáno také svítit a používat elektronická zařízení nebo zažehnuot oheň

Den 6
Ráno a večer program s Mílou. Lekce vaření - Součástí kurzu vaření je návštěva místního tržiště, kde si ukážeme tradiční ovoce a zeleninu, koření a speciální sekci s prodejem obětin a vonných tyčinek. Vařit budeme uprostřed rýžových polí a s sebou domů si odvezeme kromě báječného kulinářského zážitku i recepty tradičních balijských pokrmů

Den 7
Ráno a večer program s Mílou. Relaxace u bazénu. V podvečer ohňová ceremonie, kde poděkujeme za všechny dary, kterých se nám dostalo a poprosíme o vedení pro naše další kroky. Tímto očistným rituálem uzavřeme pobyt na tomto nádherném místě, kde se budeme cítit jako doma.

Den 8
Ráno relaxace před cestou na další místo. Odpoledne přesun na východní pobřeží do luxusního hotelu DISCOVERY u moře v městečku Candidasa. Zde budeme 4 noci.

Den 9
Relaxace na bílé pláži PantaiPutih neboli panenské pláži, jak se někdy nazývá. Možnosti masáží přímo na pláži, nebo v altánku nad mořem v Candidase. V tomto městečku je možnost navštívit různé beauty salóny a nechat se rozmazlovat

Den 10
Návštěva nádherného vodního paláce Taman Ujung a královských vodních zahrad Tirta Gangga.

Den 11
Relaxace u moře nebo u bazénu. Odpočinek před další částí programu.

Den 12
Návštěva chrámů Goa Lawah – Navštívíme netopýří chrám s krásným výhledem na mořské pobřeží, pláže s černým pískem a ostrov Nusa Penida. Po cestě se na krátké zastávce podíváme, jak se ještě původní cestou získává mořská sůl. Poté se přesuneme na ubytování v městečku UBUD. Zde ubytování 2 noci.

Den 13
Dnes nás čeká pohodová projížďka na kolech vesnicemi a rýžovými poli se sjezdem od hory Batur. Budeme mít možnost pocítit ostrov z jiného úhlu pohledu a opravdu nasát atmosféru běžného života.

Den 14
Dopoledne možnost nákupů v Ubudu, relaxace v hotelu u bazénu. Návštěva mořského chrámu Tanah Lot, který je postaven na skále v bezprostřední blízkosti moře. Je to velmi fotogenické místo s příjemnou atmosférou. Večerní odlet do Prahy.

Den 15
Přílet do Prahy